Hakkımızda

Akyazı kereste, toptan kereste ve tomruk işine 1975 yılından bugüne bir aile şirketi olarak devam etmektedir.1993 yılında resmi olarak “Akyazı Kereste” adını almış ve bugün aynı ünvan ile hizmetlerini sürdürmektedir.

Geçmişten bugüne kereste, tomruk ve ahşap ürünlerin yanı sıra kavak üreticiliği de yapmaktayız.Kavak tomruklarının yanı sıra ithal ve yerli çam tomrukları da piyasaya temin etmekteyiz.

Yepyeni bir vizyon anlayışı ile 1993 yılından beri hayalleriniz ölçüsünde ahşap ürün modeli üretiyoruz. Kısaca hayal edin yapalım diyoruz.. Ahşap mekanlardan dekoratif her türlü ahşap ürünlerini modelleyip üretebilmekteyiz. Tam anlamıyla ürün ham maddesinden kullanıma hazır hale gelinceye kadar şirketimiz bünyesinde üretilmektedir.İstediğiniz ürünü elimizdeki malzemeye göre değil, imalatı hayal ettiğiniz ürüne göre yapmaktayız.

Tüm ürünlerimiz %100 çevreci ve geri dönüştürülebilir ürünlerdir. Firma olarak bir reklam politikası uygulamamaktayız. Reklamlarımızı bugüne kadar memnun müşteri kitlemiz yapmıştır. Tüm işlerimizde müşteri memnuniyeti birinci önceliğimizdir.

Daima yenilikçi anlayış ile üretimine aralıksız devam eden firmamız, teknolojik yatırımları ile sektörde sürekli öncü firma olmayı sürdürmüştür.

Tomruktan keresteye, Keresteden son hale kadar kendi bünyemizde üretilip, tasarlanıp kullanıma hazır hale gelen ürünlerle hizmetinizdeyiz..